Home Feestdagen Tips & Ideeën Schoolvakanties
Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Reddit
Share on Google Bookmarks
Share on Digg

DEFEESTDAGEN.COM

WK SCHEMA 2014 BRAZILIË

Donderdag 12 juni

Groep A

Brazilië

Kroatië

22.00 uur, Sao Paulo

Vrijdag 13 juni

Groep A

Mexico

Kameroen

18.00 uur, Natal

Groep B

Spanje

Nederland

21.00 uur, Salvador

Groep B

Chili

Australië

24.00 uur, Cuiaba

Zaterdag 14 juni

Groep C

Colombia

Griekenland

18.00 uur, Belo Horizonte

Groep D

Uruguay

Costa Rica

21.00 uur, Fortaleza

Groep D

Engeland

Italië

24.00 uur, Manaus

Zondag 15 juni

Groep C

Ivoorkust

Japan

03.00 uur, Recife

Groep E

Zwitserland

Ecuador

18.00 uur, Brasilia

Groep E

Frankrijk

Honduras

21.00 uur, Porto Alegro

Groep F

Argentinië

Bosnië-Herz.

24.00 uur, Rio de Janeiro

Maandag 16 juni

Groep G

Duitsland

Portugal

18.00 uur, Salvador

Groep F

Iran

Nigeria

21.00 uur, Curitiba

Groep G

Ghana

Verenigde Staten

24.00 uur, Natal

Dinsdag 17 juni

Groep H

België

Algerije

18.00 uur, Belo Horizonte

Groep A

Brazilië

Mexico

21.00 uur, Fortaleza

Groep H

Rusland

Zuid-Korea

24.00 uur, Cuiaba

Woensdag 18 juni

Groep B

Australië

Nederland

18.00 uur, Porto Alegre

Groep B

Spanje

Chili

21.00 uur, Rio de Janeiro

Groep A

Kameroen

Kroatië

24.00 uur, Manaus

Donderdag 19 juni

Groep C

Colombia

Ivoorkust

18.00 uur, Brasilia

Groep D

Uruguay

Engeland

21.00 uur, Sao Paulo

Groep C

Japan

Griekenland

24.00 uur, Natal

Vrijdag 20 juni

Groep D

Italië

Costa Rica

18.00 uur, Recife

Groep E

Zwitserland

Frankrijk

21.00 uur, Salvador

Groep E

Honduras

Ecuador

24.00 uur, Curitiba

Zaterdag 21 juni

Groep F

Argentinië

Iran

18.00 uur, Belo Horizonte

Groep G

Duitsland

Ghana

21.00 uur, Fortaleza

Groep F

Nigeria

Bosnië-Herz.

24.00 uur, Cuiaba

Zondag 22 juni

Groep H

België

Rusland

18.00 uur, Rio de Janeiro

Groep H

Zuid-Korea

Algerije

21.00 uur, Porto Alegre

Groep G

Verenigde Staten

Portugal

24.00 uur, Manaus

Maandag 23 juni

Groep B

Australië

Spanje

18.00 uur, Curitiba

Groep B

Nederland

Chili

18.00 uur, Sao Paulo

Groep A

Kameroen

Brazilië

22.00 uur, Brasilia

Groep A

Kroatië

Mexico

22.00 uur, Recife





WK SCHEMA 2014 BRAZILIË

Dinsdag 24 juni

Groep D

Italië

Uruguay

18.00 uur, Natal

Groep D

Costa Rica

Engeland

18.00 uur, Belo Horizonte

Groep C

Japan

Colombia

22.00 uur, Cuiaba

Groep C

Griekenland

Ivoorkust

22.00 uur, Fortaleza

Woensdag 25 juni

Groep F

Nigeria

Argentinië

18.00 uur, Porto Alegre

Groep F

Bosnië-Herz.

Iran

18.00 uur, Salvador

Groep E

Honduras

Zwitserland

22.00 uur, Manaus

Groep E

Ecuador

Frankrijk

22.00 uur, Rio de Janeiro

Donderdag 26 juni

Groep G

Verenigde Staten

Duitsland

18.00 uur, Recife

Groep G

Portugal

Ghana

18.00 uur, Brasilia

Groep H

Zuid-Korea

België

22.00 uur, Sao Paulo

Groep H

Algerije

Rusland

22.00 uur, Curitiba

Vrijdag 27 juni - rustdag

Zaterdag 28 juni - 8ste finales

1

Winnaar groep A

Tweede groep B

18.00 uur, Belo Horizonte

2

Winnaar groep C

Tweede groep D

22.00 uur, Rio de Janeiro

Zondag 29 juni - 8ste finales

3

Winnaar groep B

Tweede groep A

18.00 uur, Fortaleza

4

Winnaar groep D

Tweede groep C

22.00 uur, Recife

Maandag 30 juni - 8ste finales

5

Winnaar groep E

Tweede groep F

18.00 uur, Brasilia

6

Winnaar groep G

Tweede groep H

22.00 uur, Porto Alegre

Dinsdag 1 juli - 8ste finales

7

Winnaar groep F

Tweede groep E

18.00 uur, Sao Paulo

8

Winnaar groep H

Tweede groep G

22.00 uur, Salvador

Woensdag 2 juli - rustdag

Donderdag 3 juli - rustdag

Vrijdag 4 juli - kwart finales

9

Winnaar 1

Winnaar 2

22.00 uur, Fortaleza

10

Winnaar 5

Winnaar 6

18.00 uur, Rio de Janeiro

Zaterdag 5 juli - kwart finales

11

Winnaar 3

Winnaar 4

22.00 uur, Salvador

12

Winnaar 7

Winnaar 8

18.00 uur, Brasilia

Zondag 6 juli  - rustdag

Maandag 7 juli - rustdag

Dinsdag 8 juli - halve finale

13

Winnaar 9

Winnaar 10

22.00 uur, Belo Horizonte

Woensdag 9 juli - halve finale

14

Winnaar 11

Winnaar 12

22.00 uur, Sao Paulo

Donderdag 10 juli - rustdag

Vrijdag 11 juli - rustdag

Zaterdag 12 juli - plek 3 en 4


Verliezer 13

Verliezer 14

22.00 uur, Brasilia

Zondag 13 juli - FINALE


Winnaar 13

Winnaar 14

21.00 uur, Rio de Janeiro





Nederlands Efltal
Subside Sports! Het grootste aanbod voetbalshirts wereldwijd!